o nas

Grupa kapitałowa Yell działająca w branży OZE, powstała w 2019. Celem naszej działalności jest fachowe swiadczenie usług z zakresu szkolenia, dystrybucji, montażu oraz serwisu pomp ciepła, klimatyzatorów i instalacji PV.

KOMPLEKSOWA OFERTA

Nasza kadra zajmuje się wszystkim, co związane jest z pompami ciepła. Każdy projekt traktujemy indywidualnie dajemy z siebie wszystko, aby dostarczyć Klientom najlepsze rozwiązanie.
 

Oferujemy również kompleksowy serwis we wszystkie dni w roku. Monitorujemy usterki oraz awarie zapewniając całoroczną opiekę.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi

Oferujemy pompy ciepła dopasowywane indywidualnie do twoich potrzeb. Nasi konsultanci, dobiorą odpowiednia moc dla twojego domu czy też pomogą w uzyskaniu dofinansowania. Daj szanse sobie oraz swojej rodzinie i żyj w czystymi bezpiecznym środowisku. Skorzystaj z naszych usług już dziś !

1

Najlepsze produkty

2

Całoroczna opieka

3

Profesjonalizm

4

Kompleksowa oferta

Poznaj nas bliżej

Nasza siedziba znajduje się w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Jana Pawła II 11,  przyjdź do nas i poznaj cały nas skład.

Dyrektor ds. Rozwoju

Współpraca

Stale się rozwijamy i poszukujemy partnerów biznesowych, jeżeli masz ciekawą propozycję współpracy skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

+48 690-999-069