R32 Split wielofunkcyjna pompa ciepła z pełnym falownikiem DC

Dostępna jest wielofunkcyjna pompa ciepła z falownikiem DC (o zmiennej prędkości) typu Split. Jednostka wewnętrzna i jednostka zewnętrzna połączone rurą miedzianą, instalacja z prostą, elastyczną i wygodną. Jednostkę wewnętrzną można zainstalować w kuchni, łazience lub piwnicy, zapewniając mniejsze straty energii. Może również zapobiegać zamarzaniu rur wodociągowych w mroźną zimę i nasłonecznieniu latem.

Poczuj płynny, cichy, najwyższy komfort naszej najbardziej zaawansowanej pompy ciepła

Niższe koszty ogrzewania i chłodzenia przy zachowaniu komfortu dzięki zmiennej prędkości ogrzewania … pompa ciepła zapewnia maksymalny komfort przy niskim poziomie hałasu

Platforma internetowa Pompa ciepła

Przycisk zgłaszania błędów tworzy bezpośredni kanał zgłaszania błędów do lokalnego dostawcy usług. W przypadku zgłoszenia błędu usługodawca może zauważyć informacje o błędzie docelowej pompy ciepła do ogrzewania domu z systemu działającego w tle.
Strefa wiedzy

Zastanawiasz się jak działa pompa ciepła?

Szkolenia

Jeżeli jesteście zainteresowani inwestycją w rozwój firmy, pracowników, chcecie poszerzyć działalność w zakresie  instalacji pomp ciepła Aircal, oferujemy Państwu kompleksowe szkolenia techniczne.

Jak to działa

Pompa ciepła może skoncentrować energię cieplną zawartą w powietrzu zewnętrznym do tego stopnia, że można ją wykorzystać do podgrzania wody w grzejnikach czy też kranie.

Certyfikaty

Yell sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma, działająca w branży OZE. Dowiedz się więcej o posiadanych przez naszą firmę certyfikatach !

Deklaracje zgodności CE

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają deklarację zgodności CE.

Dotacje

Ekologia jest najważniejsza ! Dla każdego gospodarstwa domowego aspekt ekonomiczny również jest ważny. Sprawdź dostępne dotacje i przestań przepłacać za ogrzewanie domu.