Pompa ciepła VIQTIS z serii PLUSLINE, która została zaprezentowana na rynku w 2023 roku, jest innowacyjnym i niezawodnym urządzeniem do ogrzewania.

Pompę VIQTIS PlusLine wyróżnia wysoka sprawność energetyczna oraz możliwość automatycznej regulacji pracy, co pozwala na jeszcze bardziej optymalne wykorzystanie energii. Ponadto, urządzenie oferuje zaawansowany system samodiagnostyki, co pozwala na szybką i łatwą lokalizację ewentualnych problemów oraz minimalizację kosztów serwisowych. To z pewnością jedna z ciekawszych propozycji na rynku, dla osób poszukujących wydajnych, a jednocześnie ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania swojego domu lub biura.

Poczuj płynny, cichy, najwyższy komfort naszej najbardziej zaawansowanej pompy ciepła

Niższe koszty ogrzewania i chłodzenia przy zachowaniu komfortu dzięki zmiennej prędkości ogrzewania … pompa ciepła zapewnia maksymalny komfort przy niskim poziomie hałasu

Platforma internetowa

Przycisk zgłaszania błędów tworzy bezpośredni kanał zgłaszania błędów do lokalnego dostawcy usług. W przypadku zgłoszenia błędu usługodawca może zauważyć informacje o błędzie docelowej pompy ciepła do ogrzewania domu z systemu działającego w tle.
Strefa wiedzy

Zastanawiasz się jak działa pompa ciepła?

Szkolenia

Jeżeli jesteście zainteresowani inwestycją w rozwój firmy, pracowników, chcecie poszerzyć działalność w zakresie  instalacji pomp ciepła Aircal, oferujemy Państwu kompleksowe szkolenia techniczne.

Jak to działa

Pompa ciepła może skoncentrować energię cieplną zawartą w powietrzu zewnętrznym do tego stopnia, że można ją wykorzystać do podgrzania wody w grzejnikach czy też kranie.

Certyfikaty

Yell sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma, działająca w branży OZE. Dowiedz się więcej o posiadanych przez naszą firmę certyfikatach !

Deklaracje zgodności CE

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają deklarację zgodności CE.

Dotacje

Ekologia jest najważniejsza ! Dla każdego gospodarstwa domowego aspekt ekonomiczny również jest ważny. Sprawdź dostępne dotacje i przestań przepłacać za ogrzewanie domu.