EVI pompa ciepła ze źródłem wody 80KW

Pompa ciepła Aircal King Heat Series jest pompą ciepła o wysokiej COP DC Inverter (o zmiennej prędkości) do ogrzewania i chłodzenia.

Ta seria pomp ciepła może automatycznie regulować wydajność wyjściową i dokładnie kontrolować temperaturę w pomieszczeniu.

Inteligentny system sterowania za pomocą aplikacji zapewnia wygodną kontrolę dla wszystkich członków rodziny. Dzięki konstrukcji monoblokowej pompy ciepła są ekonomiczne, zajmują mało miejsca i działają cicho na zewnątrz. Charakteryzuje się wysoką wydajnością i zapewnia wspaniałe osiągi i niezawodność.

Poczuj płynny, cichy, najwyższy komfort naszej najbardziej zaawansowanej pompy ciepła

Niższe koszty ogrzewania i chłodzenia przy zachowaniu komfortu dzięki zmiennej prędkości ogrzewania … pompa ciepła zapewnia maksymalny komfort przy niskim poziomie hałasu

Platforma internetowa Pompa ciepła

Przycisk zgłaszania błędów tworzy bezpośredni kanał zgłaszania błędów do lokalnego dostawcy usług. W przypadku zgłoszenia błędu usługodawca może zauważyć informacje o błędzie docelowej pompy ciepła do ogrzewania domu z systemu działającego w tle.
Strefa wiedzy

Zastanawiasz się jak działa pompa ciepła?

Szkolenia

Jeżeli jesteście zainteresowani inwestycją w rozwój firmy, pracowników, chcecie poszerzyć działalność w zakresie  instalacji pomp ciepła Aircal, oferujemy Państwu kompleksowe szkolenia techniczne.

Jak to działa

Pompa ciepła może skoncentrować energię cieplną zawartą w powietrzu zewnętrznym do tego stopnia, że można ją wykorzystać do podgrzania wody w grzejnikach czy też kranie.

Certyfikaty

Yell sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma, działająca w branży OZE. Dowiedz się więcej o posiadanych przez naszą firmę certyfikatach !

Deklaracje zgodności CE

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają deklarację zgodności CE.

Dotacje

Ekologia jest najważniejsza ! Dla każdego gospodarstwa domowego aspekt ekonomiczny również jest ważny. Sprawdź dostępne dotacje i przestań przepłacać za ogrzewanie domu.